Имотите в София са силно подценени



Коментари

Анонимен каза…
На фона на споделеното от госта , че очакванията на предприемача са 15-20 % печалба , не ми звучи логично брокерите да очакват 3.6%. Сега всички знаем , че има
много сива икономика , неплащане на
данъци, осигуровки и корупция в
строителството.
Удобно не споменаха схемата как строител строи на обезщетение( не вкарва пари) взима под изпълнители и взима от тези схеми 20-10-20-30-10-10 , тоест той вкарва минимални или никакви средства защото крайните купувачи винаги плащат на под изпълните на всеки етап и после 20% печалба му малее. Масовата липса на гаранции и индексациите са отделна тема
Анонимен каза…
На фона на споделеното от госта , че очакванията на предприемача са 15-20 % печалба , не ми звучи логично брокерите да очакват 3.6%. Сега всички знаем , че има
много сива икономика , неплащане на
данъци, осигуровки и корупция в
строителството.
Удобно не споменаха схемата как строител строи на обезщетение( не вкарва пари) взима под изпълнители и взима от тези схеми 20-10-20-30-10-10 , тоест той вкарва минимални или никакви средства защото крайните купувачи винаги плащат на под изпълните на всеки етап и после 20% печалба му малее. Масовата липса на гаранции и индексациите са отделна тема

контакт: brokerimoti@mail.bg