Не ти дават ЕКСКЛУЗИВЕН ДОГОВОР като брокер? Ето как да го вземеш?



Коментари

Анонимен каза…
Никакви предварителни договори с никой. Договор подписвам едва след подписване на предварителен договор с техния клиент. Ексклузива е най-голямата глупост която може да направи продавача. Работя с всички агенции на еднакви и прости правила. 3% при изповядане на сделката и никакви реклами от тях към крайни клиенти. За рекламата се грижи доверена рекламна агенция. Агенции които импровизират и не спазват правилата излитат без значение дали имат клиент като комисионната за тях се закръгля на нула.Една нагла шефка дойде със брокерката си да и покаже как се "взима" ексклузив , и за по-малко от минута и показа как се получава бан завинаги.

контакт: brokerimoti@mail.bg