Има охлаждане на имотния пазар, но не и драстичен спад в цените
Коментари
Анонимен каза…
Преди по-малко от година брокерите ни обясняваха, че заради Еврото цените през 2026-та ще излетят, а търсенето от чуждестранни инвеститори ще стане значително повече. В началото на тази година, заговориха за временно "плато" на цените и очаквано покачване. Сега ни обясняват, че охлаждане на сделките има, но спадът в цените не е "драстичен", което означава,че все пак има спад....струва ли си да им вярваме на това което казват сега? :)
Анонимен каза…
Сакън да не каже, че цените ще падат. Всеки брокер е готов на здравей да свали поне 10%. Който успял да си продаде панелката на 3 еврака на квадрат успял, баницата свърши. 12% спад в сделките, като имате предвид, че всички сделки на зелено сключени 24 и 25 и с акт 16 в 26-та влизат в тази калкулация, реален спад поне 20+, дали са гладни брокерите според вас?
Коментари
Публикуване на коментар